Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Dijital dönüşüm ile ortaya çıkan yazılımsal ve operasyonel ihtiyaçları profesyonel yardım ile uzaktan ve dönemsel karşılamak gerekebilir. Şirketlerin, temel bilgi ve birikimleri dışındaki teknolojik hizmetleri alabilmeleri için hızlı aksiyon alan, güvenilir ve çözüm odaklı üçüncü parti işletmeler ile iş birliği yapması gereklidir.

TechOps Center, kendi bünyesinde eğittiği nitelikli iş gücü ile kurumların teknolojik operasyonlarına dair ihtiyaçlarını karşılamak ve dijital dünyada herkes için gelir ve fırsat eşitliği yaratmak amacıyla kuruldu.

Tempo BPO servislerinden olan TechOps Center, Anadolu’da istihdam ettiği çalışanların, teknoloji operasyonlarında görev alarak servis bazlı çalışmalarını sağlıyor. Kurumlar böylelikle kendi bünyesinde istihdam etmek yerine uçtan uca servis alabiliyor. E- ticaret, fintech, sigortacılık, perakende ve telekomünikasyon sektörlerinde deneyimli çalışanlar ile sunduğu servisler ile esnek modellerde hizmetler sunuyor.

TechOps Center yazılım testiRPA destekli servisler1. seviye desteksiber güvenlik izlemeveri etiketlemeveri temizleme çözümleri sunar.

TechOps Center olarak, uluslararası standartlar gözetilerek eğitilen genç ve dinamik ekibimizle, Manuel & Crowd Test, Siber Güvenlik İzleme, 1.Seviye Teknik Destek, Veri Temizleme & Etiketleme gibi alanlarda ölçeklenebilen, dönemsel kaynak ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Teknolojik operasyon ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmete hazır ölçeklenebilir kaynakların tahsisi odak noktamızdır.

Teknik bilgi ve yetkinlikte yüksek sayıda eğitimli kaynak havuzuna sahip Teknoloji Operasyon Merkezi TechOps Center.

  • Uluslararası Standartlara uygun
  • Bilgi birikimde süreklilik sağlayan deneyimli ekip
  • Operasyonel ihtiyaçlarınızı uzaktan, dönemsel olarak ihtiyacınıza göre ölçeklenebilecek şekilde karşılıyor ve deneyimli iş gücü potansiyelimizi teknoloji alanında performansa dönüştürüyoruz.
TechOps Center ihtiyaçlarınızın
hepsi için buradayız!

Dijital dönüşümle gündeminize gelen operasyonel ihtiyaçlarınızı uzaktan, dönemsel olarak ihtiyacınıza göre ölçeklenebilecek şekilde karşılıyor ve genç iş gücü potansiyelimizi teknoloji alanında performansa dönüştürüyoruz.

Tüm Türkiye'deyiz

Genç ve dinamik TechOps Center ekibi ülkenin farklı noktalarında hizmet veriyorlar.

Tek merkezden çalışmak yerine Anadolu’nun çeşitli şehirlerinde bulunan operasyon ekiplerimizle büyük şehirlerdeki istihdam yükünü ülke geneline yayıyoruz.

hakkimizda-02-foto